Goedkope nieuwe fietsen > Luxe Transportfietsen tijdelijk € 59,-
Beschrijving
Je wint deze Transportfiets voor slechts € 59,-. Jouw voordeel is maar liefst € 426,-!
Deze transportfiets is een traditioneel vormgegeven fiets die over een klassiek voorrek beschikt waardoor je prima jouw accessoires kunt meenemen in een mand of krat. Wanneer je op zoek bent naar een mooie, degelijke fiets met weinig onderhoud dan zit je met deze transportfiets helemaal goed! Het maakt fietsen weer helemaal hip en trendy! Deze transportfiets is leverbaar in zowel dames- als herenmode (ook jongens- en meisjesfietsen) l en verkrijgbaar in vele kleuren (zie fotogalerij) dus voor iedere wens is er wel een fiets beschikbaar.
Het ontwerp van het stalen frame en de afwerking maken deze fiets toch tot een echte transportfiets. De fiets heeft een comfortabel zadel dat fraai contrasteert met de kleuren. Ook de handvatten voelen prettig en comfortabel aan en zijn in dezelfde kleur als het zadel uitgevoerd.
Naast een voorrek beschikt deze fiets ook over een bagagedrager die in een origineel design is uitgevoerd en licht afbuigend onder het zadel aan het frame is bevestigd. De klapstandaard is uiteraard bijzonder handig om de fiets te stallen.
Specificaties:
Kleuren | Zie fotogalerij onder deze specificaties |
Wielmaat | 28 inch (50 cm en 57 cm framemaat) |
Framemateriaal | Staal |
Remmen | Terugtraprem & handrem |
Kettingkast | Gesloten kettingkast |
Stuurslot | Stuurstabilisator |
Trappers | Anti slip trappers |
Verlichting | Voor en achter LED |
Velgen | Dubbelwandig Aluminium velgen |
Standaard | Stevige midden standaard |
Stuur | Verstelbaar in hoogte |
Zadel | Comfortabele zadel |
Versnellingen | Shimano Nexus |
Slot | Ringslot Tonyon ART gekeurd |
Banden | ANTI LEK banden |