bordur escort malatya escort trabzon escort mersin escort
Goedkope nieuwe fietsen > Elektrische fiets (zeer comfortabel) € 145,-

Elektrische fiets (zeer comfortabel) € 145,-

  • Hoogste bod: €127,00

Veiling is gestopt
 Elk bod verhoogt de veilingprijs met €0,50
Hoogste bieder: Sunshine777
  • Winkelprijs:

    €1.149,00

  • Veiling verlengt met:

    30 seconden

Beschrijving

Je wint deze elektrische fiets voor slechts € 145,-. Jouw voordeel is maar liefst € 1.004,-!

Deze E-Bike is een geweldige fiets voor iedereen die graag op een sportieve noch gemakkelijke manier zich wil vervoeren. De E-Bike is tegenwoordig niet meer weg te denken uit het straatbeeld van vele steden. De fiets heeft een wielmaat van 28 inch en is hiermee geschikt voor de gemiddelde volwassenen. Het frame is gemaakt van staal en kan hiermee absoluut tegen een stootje. Het zadel en stuur zijn handmatig verstelbaar. Op deze manier kunt u de ideale zithouding creëren. Zowel aan de voor als achterzijde zit LED verlichting.

De fiets beschikt over een gesloten kettingkast, wat uiteraard vuil en roest voorkomt in de ketting. De bruine E-bike is tevens uitgerust met reflectoren op de banden en dubbelwandige aluminium velgen. De elektronische fiets heeft alle benodigdheden voor maximale ondersteuning tijdens jouw dagelijkse ritje. Het belangrijkste is nog wel dat deze elektrische fiets bekend staat om zijn comfort en daardoor garant staat voor vele fietsavonturen.

Wil je een kwalitatief uitstekende fiets met vele opties en mogelijkheden? Dan is dit dé perfecte e-bike voor jou, voorzien van alle moderne nieuwtjes en technieken.

Specificaties:

Wielmaat: 28 inch
Framemaat: 53 cm
(geschikt vanaf lengte 1.68m)
Versnellingen: Shimano Nexus
Frame materiaal: Aluminium
Velgen: dubbelwandige Aluminium
Rem voor: V-brake
Rem achter: Shimano rollerbrake
Voor en acher verlichting: LED op batterij
Display: Digitaal display
Slot: Axa Solid Plus ringslot ART Slot
(gekeurd veiligheidsslot)
Stevige zijstandaard

Motor en Accu:
Motor: Bafang 250 W borstelloos
Accu: 36V Panasonic lithium accu 10.4A 375W
Walk assist: Tot 6 k/m uur
Actieradius: 60 tot 80 Kilometer
5 verschillende rijstanden

Fotogalerij