bordur escort malatya escort trabzon escort mersin escort
Goedkope nieuwe fietsen > Elektrische Bakfiets met regenhuif 7-speed

Elektrische Bakfiets met regenhuif 7-speed

  • Hoogste bod: €224,50

Veiling is gestopt
 Elk bod verhoogt de veilingprijs met €0,50
Hoogste bieder: RamonaRoelans
  • Winkelprijs:

    €1.999,00

  • Veiling verlengt met:

    30 seconden

Beschrijving

Je wint deze bakfiets voor slechts € 249,-. Jouw voordeel is maar liefst € 1.750,-!

Wie wil dat nou niet, een multifunctionele elektrische bakfiets, waarmee eenvoudig de kinderen naar school of de sportclub gebracht kunnen worden. Ruimte genoeg voor meerdere kinderen en zelfs een stapel boodschappen. Door de elektrische aandrijving merk je niet eens dat je met veel gewicht onderweg bent. Zelfs bij slecht weer is deze bakfiets te gebruiken, want de gehele bak kun je afdekken, zodat de kinderen of boodschappen in ieder geval droog vervoerd kunnen worden. Ook een prettige bijkomstigheid dat de bak niet nat is, op het moment dat de bakfiets buiten tijdens de regen heeft gestaan.

Op het stuur zit een handig display waar je alle belangrijke functies kunt aflezen.

Specificaties Elektrische bakfiets met regenhuif:

  • Frame: Staal
  • Frame maat: 51 cm (instelbaar)
  • Rails: instelbaar
  • Huif: met veel licht inval
  • Speciale techniek: voorbesturing/stuur mechanisme van de bakfiets
  • Opstappunten voor kinderen om zelfstandig in te stappen
  • Velgen: Dubbelwandig aluminium, ook extra sterker uitvoering enkel via ons leverbaar.
  • Verlichting voor: LED
  • Verlichting achter: LED gevoed door Accu + remlicht!
  • Accu: 36volt lithium ion super sterk
  • Parking rem: u kunt de bakfiets op remstand zetten
  • Accuslot: anti diefstalslot op de afneembare accu.
  • Uitneembare accu met anit diefstalslot
  • Motor: 250 Watt borstelloos F/D 8FUN
  • Sensor: Speed, trapsensor, rotatiesensor
  • Max. snelheid: 25 km/h in 9 standen instelbaar.
  • Display:Digitaal LCD 9 standen met aan en uitschakelbare display verlichting voor als donker is.
  • Diverse opties op display als Accumeter, snelheidmeter, trip meter, totale afstandmeter
  • Extra’s: Bagagedrager met snelbinder, huif, 2 bankjes voor 4 zitplaatsen (klapbaar), veiligheidsgordels
  • Slot: Goedgekeurd
  • Kleur: Mat Bruin of zwart

De bakfiets wordt GRATIS rijklaar gemaakt, zodat je er gelijk gebruik van kunt maken, als deze bij je is thuis bezorgd!

Fotogalerij