bordur escort malatya escort trabzon escort mersin escort
Goedkope nieuwe fietsen > SYM Fiddle III Euro4 met LED dagrijverlichting

SYM Fiddle III Euro4 met LED dagrijverlichting

  • Hoogste bod: €45,00

Veiling is gestopt
 Elk bod verhoogt de veilingprijs met €0,50
Hoogste bieder: LeodenHaan
  • Winkelprijs:

    €1.999,00

  • Veiling verlengt met:

    30 seconden

Beschrijving

Je wint deze scooter voor slechts € 75,-. Jouw voordeel is maar liefst € 1.924,- !

Ben je op zoek naar een echte gave retro scooter? Dan is de SYM Fiddle III Euro 4 echt iets voor jou! Door zijn prachtige retro-lijnen en specifieke eigenschappen ben je verzekerd van een echte gave retro scooter.

De Fiddle III combineert prachtige retro-elementen van toen met de modernste technologieën van nu. Bij uitstek de hipste retro scooter van het moment. Het is ook nog eens een zeer praktisch model, je kan er namelijk gemakkelijk met z’n tweeën op. Er is dan ook een fijne achtergreep/oppakbeugel om de scooter op de middenbok te zetten, of waaraan een passagier zich kan vasthouden. De treeplank is plat, wat het vervoeren van bagage makkelijk maakt.

De SYM wordt geleverd met een overzichtelijk dashboard en LED-dagrijverlichting, wat helemaal van deze tijd is. Door het geavanceerde ECS, de elektronische aansturing van de carburateur, heeft deze scooter een betere koude start en zorgt het voor een lager brandstofverbruik.

Leuke details:

Retro look
De Fiddle III brengt zoals voorheen de mooiste vintage elementen naar een hedendaagse scooter. Zo krijg je steeds het beste uit twee werelden de mooie lijnen gecombineerd met hedendaagse technologie.

LED Dagrijverlichting
Deze SYM combineert sterke zichtbaarheid overdag met een superieure verlichting ‘s nachts. Met zijn moderne led dagrijverlichting ben je steeds optimaal zichtbaar tijdens het rijden. Een 35W koplamp verzorgt tegelijk een optimale verlichting ‘s nachts (zie foto hiervan in de fotogalerij).

Superieur remvermogen
Dankzij een schijfrem van 190 MM beschikt de Fiddle steeds over genoeg remvermogen om je veilig te houden in het hectische stadsverkeer van vandaag (zie foto hiervan in de fotogalerij).

Technische gegevens:

Type 4-takt
Cilinderinhoud 49.5 cc
Koelling Lucht
Brandstoftoevoer Carburateur ECS Dellorto
Versnellingsbak Variomatic
Emissie Euro 3
Ophanging voor Telescopisch
Ophanging achter Mono
Voorrem Schijf 190 mm
Achterrem Trommel 110 mm
Band voor 110/70 – 12″
Band achter 120/70 – 12″
L / B / H (mm) 1890 X 695 X 1135
Wielbasis (mm) 1320
Drooggewicht (kg) 107
Tankinhoud (liter) 6.5

Leverbare kleuren (zie ook fotogalerij hieronder):

  • Matt black
  • Matt brown
  • Black
  • Blue
  • Red white

9 sterke punten:

  1. Geweldige uitstraling
  2. Lager benzineverbruik dankzij ECS
  3. Euro 3
  4. Nieuwste technologieën
  5. LED dagrijverlichting voor extra zichtbaarheid
  6. Veel opbergruimte
  7. Vlotte acceleratie
  8. Default
  9. In vele kleuren beschikbaar

Fotogalerij